Operatorem sprzedaży jest serwis Bilety24.pl

Bilety AKOMPANIATOR - Poznań, 09 września 17:00

Bilety na AKOMPANIATOR

Adres wydarzenia :

Teatr Muzyczny w Poznaniu
Niezłomnych 1e
Poznań

Niedziela 09 września 17:00
Sprzedaż online kończy się : 09-09-2018 17:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Akompaniator
Przezabawna, pełna zwrotów akcji komedia, wyreżyserowana przez Grzegorza Chrapkiewicza. W dziele Anny Burzyńskiej przeniesionym na deski Teatru oglądamy dwie postaci: pianistę oraz śpiewaczkę operową. On, beznadziejnie zakochanym w divie muzyk, akompaniujący jej od 30 lat, nie ma odwagi, by wyznać swoje uczucia. Kiedy wreszcie decyduje się na ten krok, okazuje się, że wybrał najmniej odpowiedni moment...Rozpoczyna się zatem prawdziwa próba sił pomiędzy ogarniętym miłosnym szałem mężczyzną i pragmatyczną, skupioną na karierze kobietą.
Akompaniator w przewrotny i ironiczny sposób podejmuje temat wielkiej namiętności. To spektakl dla widzów lubiących mistrzowskie pojedynki aktorskie, dobrą muzykę i inteligentny, nieco absurdalny humor.
W Teatrze Muzycznym w Poznaniuw głównych rolach zobaczymy genialny duet - Wiesława Paprzyckiego i Lucynę Winkel, których stali sympatycy Teatru bardzo dobrze znają z naszej hitowej komedii Mayday.Premiera jest okazją do świętowania 25-lecia pracy artystycznej Lucyny Winkel, związanej od 1989 roku z Teatrem Muzycznym w Poznaniu.


REALIZATORZY
Reżyseria
Grzegorz Chrapkiewicz

OBSADA
Pianista
Wiesław Paprzycki
Śpiewaczka operowa
Lucyna Winkel
 

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala
PARTER
BALKON

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon:
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy:

?

Forma płatności :

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN